Twirlen is alles in 1: verschillende dansen (van streetdance tot ballet), show, drama en dit allemaal gecombineerd met een baton. Kom jij gezellig een keertje meedoen? Van 24 mei t/m 14 juni 2022 hebben wij weer open lessen. Jullie gaan dan eerst wat draaien en passen aanleren. En de sfeer proeven hoe het bij onze gezellige vereniging is.
Bij twirlen maak je gebruik van een baton (een majorettestok) in combinatie met dans: streetdance, ballet en gymnastische en acrobatische bewegingen. Het gebruik van de baton en de bewegingen op het ritme van de muziek met leuke bijpassende kleding erbij maken van twirlen een sport die afwisselend is en leuk om te doen! De majorettes doen vaak mee aan wedstrijden en lopen voorop bij de fanfare. Kijk eens op onze website: www.majofique.nl
Baton ('stok') wordt door de vereniging beschikbaar gesteld als je een keer komt kijken. Normale sportkleding en sportschoenen (die geschikt zijn voor in de zaal) is het enige wat je mee hoeft te nemen. Belangstellenden mogen direct meedoen, samen maken we er een leuke avond van! En vind je het leuk, dan zijn de eerste 4 lessen gratis als lid van Majofique. Voor info kunt u bellen naar 06-29182039.
Locatie: Erica Terpstrahal, Rondweg 1 te Wezep
Lestijden van de open lessen:
Datum Begintijd Eindtijd
dinsdag 24 mei 2022 18:00 18:45
dinsdag 31 mei 2022 18:00 18:45
dinsdag 7 juni 2022 18:00 18:45
dinsdag 14 juni 2022 18:00 18:45
Powered by CMSimple |
Template: ge-webdesign.de |
Webdesign: B. Penninkhof |
Inloggen leden & bestuur |
Inloggen om te bewerken.